Jdi na obsah Jdi na menu
 


Brno chce koupit ruský majitel

21. 12. 2006

BRNO -  "Jde o solidní firmu, s níž máme z minulosti velmi dobré zkušenosti. Naší jednoznačnou podmínkou navíc bude zachování prvoligového mužstva i všech mládežnických celků. Možná se dohodneme už po Vánocích, kdy jejich představitelé přicestují do Brna. Už si zjišťujeme tržní cenu jednotlivých hráčů," uvedl Pros i za ostatní akcionáře.

S ruskou skupinou jsou v kontaktu již delší dobu. "Původně jsme s ní ale počítali jen jako se strategickým partnerem. Teď však Rusům zřejmě prodáme celý klub. Je to reakce na rozhodnutí brněnského zastupitelstva, které odhlasovalo hokejové Kometě v následujících třech letech patnáctimiliónovou dotaci. Nám stejné peníze naopak odepřelo," zlobí se Pros.

Dosavadní majitelé 1. FC Brno to hodnotí jako krajně nekoncepční krok. "Zatímco my jsme zdravý a ekonomicky stabilní klub, který má dobré jméno ve sportovních i obchodních kruzích, na Kometu je uvalen návrh na konkurz a její pověst je nevalná. Nerozumíme tomu, že neschopným se pomoci dostane a schopným nikoli," objasnil Pros hlavní pohnutky připravovaného odchodu z fotbalu.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář